hu logo chevron_right
hu logo close

Erdészet

chevron_right

Gyümölcs és zöldségtermesztés

Agrohof

Minden a mezőgazdasághoz ...

Értékesítő munkatárs ukrán nyelvtudással!

#Karrier

2023-10-26

Álláshirdetés: Értékesítő munkatárs ukrán nyelvtudással

Cégünk, az AgroHof, mezőgazdasági gépek kereskedelmével foglalkozó vállalat, értékesítő munkatársat keres ukrán nyelvtudással a következő pozícióra:

Munkakör: Értékesítő Munkatárs

Munkavégzés helye: 6064 Tiszaug, Bokros tanya 16.

Távolság: olyan jelentkezőket várunk, akik max. 50 km-es körzetben laknak Tiszaugtól.

Feladatok:

  • Értékesítési folyamatok kezelése és felügyelete, rendelések rögzítése és feldolgozása
  • Kapcsolattartás a már meglévő vásárlókkal és kapcsolat kiépítése az új vásárlókkal
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, szükség esetén szakmai támogatás nyújtása
  • A vásárlási folyamat nyomon követése és kezelése (egyeztetni a pénzügyi osztállyal a kiszállítással, számlázással és egyéb háttérfeladatokkal kapcsolatosan)
  • Együttműködés a csapat többi tagjával a hatékony munkafolyamatok érdekében

Elvárások:

  • Ukrán nyelv felsőfokú vagy anyanyelvi ismerete (szóban és írásban egyaránt)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz és rendszerezett munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Hatékony kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Ha van tapasztalat értékesítési területen
  • Ha van háttértudás mezőgazdaság gépekkel kapcsolatban
  • Rugalmasság és pozitív hozzáállás

Mit kínálunk?

  • Versenyképes fizetés
  • Céges laptop és telefon
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Céges csapatépítők és rendezvények
  • Szakmai továbbképzések
  • Negyedéves, éves bónuszok
  • Munkába járás támogatása
  • Segítséget nyújtunk a betanulásban
  • Fix munkaidő

Jelentkezés: Kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az hr@agrohof.com email címre.

A levél tárgyában kérjük, tüntesse fel az "Ukrán értékesítő munkatárs - [Vezetéknév Keresztnév]" megjelölést.

Ha ön lelkes, proaktív személyiség, aki szeretne csatlakozni dinamikus csapatunkhoz és hozzájárulni cégünk sikeres működéséhez, várjuk jelentkezését!

A pályázat benyújtásával hozzájárul adatainak tárolásához és kezeléséhez a kiválasztási folyamat során, az adatvédelmi irányelveinknek megfelelően.

Köszönjük érdeklődését az AgroHof iránt, és várjuk, hogy csatlakozzon hozzánk!

Írjon üzenetet!

Köszönjük szépen

...Kollégánk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot...

Iratkozz fel hírlevelünkre

Hetente egyszer | Hírek | Akciók | Új termékek

phone