hu logo close

Erdészet

chevron_right

Gyümölcs és zöldségtermesztés

Agrohof

Minden a mezőgazdasághoz ...

Területi képviselőket keresünk!

#Karrier

2024-07-22

Feladatok

  • Potenciális piaci lehetőségek, új ügyfelek/megrendelők felkutatása a felelősségi területéhez tartozó régióban
  • Viszonteladókkal történő együttműködés
  • A megkötött üzletek lelkiismeretes végigkövetése és bonyolítása a cég szigorú munka folyamatainak betartása mellett
  • Tárgyalások levezetése, árajánlatok készítése, konkurencia vizsgálat, piaci versenytársak követése
  • A meglévő ügyfelekkel folyamatos kapcsolattartás
  • Gyárlátogatásokon, szakmai képzéseken, kiállításokon való részvétel
  • Napi/ heti jelentés a vezetőségnek

Elvárások

  • Rendezvényeken való megjelenés évi kb 5 alkalom
  • Műszaki affinitás
  • Lelkes, motivált, a szakmai fejlődésre éhes, becsületes személyiség
  • Jó kommunikációs képesség, értékesítési érzék
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Értékesítési tapasztalat
  • Más nyelv ismerete (nem feltétel)
  • Amit kínálunk
  • Szolgálati személygépkocsi
  • Mobiltelefon
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljesítmény alapú ösztönző bérezés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Egyéb nyelv ismerete  szóban és írásban egyaránt. (nyelvvizsga nem szükséges)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés, jutalék sávos csomag
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Teljes munkaidő heti 40 óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

országos, de 2 hetente személyes jelenlét központi irodánkban

Írjon üzenetet!

Köszönjük szépen

...Kollégánk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot...

Iratkozz fel hírlevelünkre

Hetente egyszer | Hírek | Akciók | Új termékek

phone